Wystukaj czego szukasz ...
ZNAJDZIESZ NAS RÓWNIEŻ TUTAJ:
Our Facebook Page

My w 66 sekund

Cześć Tobie Dobry Człowieku!

Miło nam, że u nas zawitałeś. Pozwól zatem, że przedstawimy się w kilku słowach. Jesteśmy Natalia i Dominik, aktualnie mieszkamy w Bristolu (UK) wraz z dwójką przeuroczych kotów: Momo (z Japońskiego – brzoskwinka) i Kocyk (z Polskiego … no wiecie – koc!). Spotkać je (i nas!) możesz na naszym Instagramowym koncie.

Szlaki Dominika i mój zeszły się na początku 2016 roku … i tak się splotły, że chyba już nam tak zostanie.

Od samego początku sporo razem zwiedzaliśmy, a w związku z tym że dzieliło nas 300 km, to pierwsze weekendy spędzaliśmy spotykając się gdzieś w umownej połowie trasy. Tym sposobem zwiedziliśmy zamek w Warwick czy Stratford Upon Avon – miasto, w którym urodził się Szekspir…

Jednak to był dopiero zaczątek naszej wspólnej podróżniczej przygody … Od marca ubiegłego roku, po wizycie w Gdyni na Kolosach – Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglaży i Alpinistów, zapaliła się w nas nieokiełznana potrzeba wyruszenia w świat … Potrzeba porzucenia gonitwy za stołkiem prezesa, większym kredytem na willę z basenem czy all-inclusive wakacjami przy basenie … Sami rozumiecie! … Prawda?

Po 8-mio godzinnej dawce inspiracji złożonej z wielu ciekawych prezentacji, prowadzonych przez osoby takie jak Ty czy ja, stwierdziliśmy, że jak się człowiek uprze to da radę… Ale czy oby napewno? Czy jest to takie proste, możliwe, wykonalne? Tego jeszcze nie wiemy, ale postanowiliśmy poświęcić się dla dobra ludzkości, i tę teorię wypróbować na własnej skórze. Projekt ochrzciliśmy mianem: Bo Chcieć To Móc! Wracaj często by śledzić i dopingować nasze poczynania … Kto wie, może i Ty się poświęcisz? Dla polepszenia statystyk?

Tymczasem!

Natalia i Dominik

PS:

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju ciekawe współprace – zerknij tutaj, jeśli masz jakiś podróżniczo-inspirujący pomysł

Natalia i Dominik | Bo Chcieć To Móc ... Marzenia Cała Naprzód